Odšťavňovače

 • Stránky: 1
 • Odšťavňovač Rohnson R-422

  Drobné domácí spotřebiče ROHNSON » Odšťavňovače

  LCD display
  Tento odšťavňovač s příkonem 1200 W disponuje LCD displejem a pěti stupni rychlosti - od 6 350 do 11 160 otáček za minutu. Díky velkému podávacímu otvoru o průměru 85 mm pojme i celá jablka. Pro maximální výtěžnost šťávy z ovoce a zeleniny slouží nerezové mikrosíto. Objem nádoby na odpad je celé 2 litry a objem nerezové nádoby na šťávu 1 litr. Snadno odnímatelné části lze bez problému mýt v myčce na nádobí. Příprava čerstvých ovocných a zeleninových džusů je snadná a rychlá. Dopřejte si čerstvé šťávy každý den.

  Cena:2490.00
 • Odšťavňovač Rohnson R-427

  Drobné domácí spotřebiče ROHNSON » Odšťavňovače

  Kvalita vyjádřená oceněním v iTestu

  Odšťavňovač
  ROHNSON R-427 v nerezovém provedení je nejlepší volbou pro vás. V redakčním testu iTEST získal hned dvě prestižní ocenění. Odšťavňovač disponuje nádobou na odpad 1,8 l a speciální funkcí Anti-Drip, která zamezí vytékání šťávy při odejmutí nádoby. Díky dvou rychlostem je vhodný pro zpracování měkkých i tvrdých plodů. Podávací otvor je dostatečně široký – 75 mm, takže se do něj vejdou i celá jablka střední velikosti.

  Cena:1290.00
 • Odšťavňovač Rohnson R-459

  Drobné domácí spotřebiče ROHNSON » Odšťavňovače

  Nízkootáčkový odšťavňovač

  Dvoufázové odšťavňování - v první fázi se šťáva získává pomocí drcení a před tím než je vláknina vytlačena se zbytek odpadu dále lisuje a tím se docílí většího výnosu - na konci je pak vláknina téměř suchá a proto tento přístroj vyprodukuje o 50% více šťávy než odstředivé odšťavňovače. Nádoba na šťávu a dužinu má obsah celých 700 ml a podávací otvor přístroje má velikost 60x30 mm. Tento přístroj je vybaven funkcí zpětný chod a systémem Anti-Drip proti odkapávání šťávy, který zajistí čistý provoz. Příkon přístroje je 150 W a rychlost je 80-110 otáček za minutu. Přístroj lze vyčistit snadno a rychle pouze čistou vodou. SPOTŘEBIČ MÁ POMALÝ ŠETRNÝ ROZJEZD.

  Cena:3690.00
 • Stránky: 1